КЗ "Лисичанський навчально-виховний заклад
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 -
Дошкільний навчальний заклад "Барвінок”

MENU
  • День Захисника України

    Виховуємо патріотів

    14.10.2017
  • Завзяті спортсмени

    Той, хто любить спортмайданчик і басейн, і стадіон-той ніколи не програє, буде справжній чемпіон.

    Березень 2016 р.
  • Свято Святого Миколая

    Вшановуємо українські звичаї та традиції.

    19.12.2016 р.
  • Всесвітній День Землі

    Екологічна акція «Посади сад миру»

    квітень 2017р.
  • День миру

    Акція «Малюємо мир разом»

    21.09.2017р.

НАШ КОЛЕКТИВ

Cкрябіна Наталія Олексіївна - директор,
вчитель історії, 
спеціаліст "Вищої кваліфікаційної категорії", "Старший вчитель"

Гурник Галина Борисівна - заступник директора з навчально-виховної роботи,
вчитель математики,
спеціаліст "Вищої кваліфікаційної категорії"

Кладійова Ольга Миколаївна - заступник директора з виховної роботи, вчитель математики, "Перша кваліфікаційної категорії" Пилипчук Тетяна Валеріївна - заступник директора з навчально-виховної роботи
Черкасова Інна Олександрівна - практичний психолог/соціальний педагог

Семіволкова Яна Володимирівна - секретар-друкарка

Лазурь Тетяна Леонідівна - вчитель української мови та літератури, російської мови,
спеціаліст "Першої кваліфікаційної категорії"
Стиранець Світлана Миколаївна - вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури,
спеціаліст "Першої кваліфікаційної категорії"
Княгиніна Тамара Федорівна - вчитель англійської мови, спеціаліст "Першої кваліфікаційної категорії" Лебединець Світлана Миколаївна - вихователь ГПД, спеціаліст "Другої кваліфікаційної категорії"
Бур’янова Тетяна Юріївна - вчитель біології, хімії, географії,
спеціаліст "Другої кваліфікаційної категорії"
Беркут Володимир Олександрович - вчитель фізики, трудового навчання, предмету "Захист Вітчизни",
спеціаліст "Першої кваліфікаційної категорії"
Сівець Олена Миколаївна - вчитель історії, правознавства, керівник музею історії школи "Пам'ять", керівник гуртка "Джура", бакалавр, спеціальність "Історія"

Ремньова Євгенія Юріївна - вчитель фізичної культури,
спеціаліст "Другої кваліфікаційної категорії"

Кривомазова Віта Володимирівна - бібліотекар,
вчитель початкових класів, вчитель образотворчого мистецтва,  
спеціаліст "Другої кваліфікаційної категорії"
Бондаренко Олена Вікторівна - вчитель музичного мистецтва, практичний психолог дошкільного підрозділу, керівник гуртка "Берегиня",
спеціаліст "Другої кваліфікаційної категорії"
Кузьменко Тетяна Василівна - вчитель початкових класів,
спеціаліст "Другої кваліфікаційної категорії"
Оверченко Наталія Вікторівна- вчитель початкових класів,
спеціаліст "Першої кваліфікаційної категорії"
Сиротіна Тетяна Іванівна- вчитель початкових класів, спеціаліст, "Старший вчитель" Сівець Тетяна Володимирівна - вчитель початкових класів, спеціаліст "Перша кваліфікаційної категорії"

Пушкіна Діана Русланівна - педагог-організатор, бакалавр. Спеціальність "Початкова освіта"

Смирнова Наталія Миколаївна - заступник директора з господарчої частини
Бондаренко Марина Іванівна - вихователь групи "Капітошка", спеціаліст "Другої кваліфікаційної категорії" Устименко  Ольга Іванівна- вихователь групи "Полуничка",
спеціаліст "Вищої кваліфікаційної категорії"
Одинока Наталія Олександрівна - музичний керівник, вихователь групи "Полуничка", спеціаліст "Першої кваліфікаційної категорії" Дибтан Інна Сергіївна - вихователь групи "Капітошка", спеціаліст
 
Криворучко Світлана Володимирівна - помічник вихователя групи "Полуничка" Грушихіна Надія Михайлівна - помічник вихователя групи "Капітошка"
Бутенко Анастасія Валентивна - завідувач виробництва шкільної їдальні Чумак Наталія Іванівна - кухар ДНЗ
Рєзник Ольга Юріївна - помічник кухаря ДНЗ Картамишева Олена В'ячеславівна - сестра медична старша, сестра медична з дієтичного харчування

 

  

uCoz