КЗ "Лисичанський навчально-виховний заклад
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 -
Дошкільний навчальний заклад "Барвінок”

MENU
Главная » 2018 » Вересень » 10 » 10 вересня 2018 - День пам'яті жертв фашизму
2:46 PM
10 вересня 2018 - День пам'яті жертв фашизму

10 вересня 2018 - День пам'яті жертв фашизму

День пам'яті жертв фашизму - це найбільш трагічна пам’ятна дата в сучасній історії нашої країни. У цей день ми згадуємо усіх тих, хто загинув з вини фашистів. При цьому мова йде не тільки про солдатів і мирних громадян, які загинули під час військових дій. Як відомо, мільйони людей померли від голоду або біли до смерті закатовані в концтаборах. Жертв фашизму стали понад 40 мільйонів людей.

У 1962 році вирішено біло призначити міжнародну пам’ятні дату – День пам’яті жертв фашизму. Цю дату призначили на кожну другу неділю вересня.

Треба зазначити, що вересень був обраний невипадково. Адже саме з цим місяцем пов’язані дві вкрай важливі дати Другої Світової. Так, 1 вересня 1939 року ця страшна кровопролитна війна розпочалася нападом Німеччини на Польщу, а 2 вересня 1945 року вона остаточно завершилася.

Головною метою цієї пам’ятної дати можна назвати боротьбу з ідеологією відродження фашизму. Сьогодні деякі люди хочуть знову відродити фашизм, забувши, мабуть, про те, до чого це призвело в минулий раз. Гасло Дня пам’яті жертв фашизму – об’єднатися, щоб протистояти екстремізму.

Просмотров: 59 | Добавил: shkola_3lis | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar

uCoz