Главная » 2018 » Вересень » 17 » 14 вересня 2018 - Осінній ярмарок
14 вересня 2018 - Осінній ярмарок

В нашій школі завдяки співпраці учнів, батьків та вчителів 14 вересня відбувся традиційний осінній ярмарок. Цей захід згуртував всю шкільну родину: до нього готувалися і дорослі, і діти. Школа в цей день нагадувала вулик.

Метою цього шкільного свята є розширення світогляду про традиції, звичаї та обряди українського народу, українського ярмаркування, виховання дбайливих господарів, національно свідомої особистості, патріотизму, формування бережливого ставлення до результатів праці, спонукання до творчої активності Розвинення уяви та фантазії, співпраці учнів, сімей, педагогів і ,взагалі, створення позитивних емоцій та гарного настрою в усіх учасників свята.

Весь колектив школи висловлює щиру подяку батькам та учням за активну участь у проведенні осіннього ярмарку!

Просмотров: 56 | Добавил: shkola_3lis | Рейтинг: 0.0/0