Главная » 2018 » Травень » 17 » 17 травня 2018 - День вишиванки
17 травня 2018 - День вишиванки

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

Цього тижня в КЗ «ЛНВК ЗОШ І-ІІІ ст..№3-ДНЗ «Барвінок» відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

План Дня Вишиванки

Просмотров: 58 | Добавил: shkola_3lis | Рейтинг: 0.0/0