Главная » 2018 » Жовтень » 19 » 18 жовтня 2018 - Європейський день боротьби з торгівлею людьми
10:57 AM
18 жовтня 2018 - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня відзначався Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований Європарламентом у 2007 році. Протидія цьому ганебному явищу є основним завданням сьогодення. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання – ефективний інструмент протидії.

Щоб привернути увагу, розповісти про ризики, на які наражаються українці, у КЗ «ЛНВК ЗОШ І-ІІІст. №3-ДНЗ «Барвінок» пройшли  наступні заходи. Мета всіх заходів  - підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища. Учні закладу переглянули відеофільми «Запобігання торгівлі людьми та експлуатація дітей».

Для учнів 1-11 класів відбулися виховні години на тему: «Не стань жертвою торгівлі людьми», «Незнайомі люди. Правила поведінки» «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

Учнівське самоврядування закладу підготувало та провело інформаційну хвилинку, під час якої розповіли про небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми,познайомили з національними і міжнародними документами щодо попередження торгівлі людьми. Учнівське самоврядування  виготовило  буклету «Торгівля людьми – сучасний прояв рабства».

Просмотров: 34 | Добавил: shkola_3lis | Рейтинг: 0.0/0