Главная » 2018 » Квітень » 24 » 24 квітня 2018 - Міський семінар
24 квітня 2018 - Міський семінар

24 квітня  2018 року на базі КЗ «ЛНВК ЗОШ І – ІІІ ст. № 3 – ДНЗ «Барвінок» відбувся   міський   практичний  семінар з теми:«Партнерська   взаємодія  в рамках наступності дошкільної та початкової ланки освіти».

Мета семінару :

• підвищення професійної компетентності  педагогів;

• ознайомлення з новими формами методичної роботи,  спрямованої на підвищення мотивації педагогів до змін в умовах реформації освіти;

• демонстрація інноваційних Інтернет-ресурсів на практиці;

• залучення освітян до активного пошуку шляхів підвищення мотивації  учнів до навчання.

План  роботи  семінару  складався  з  двох  частин: теоретичної  і  практичної.

Під час теоретичної частини було проведено:

1.  Коучинг - квест  «X Y Z», представлений заступником директора з НВР   Пилипчук  Тетяною Валеріївною.

2. QR- квест  «Компетенції педагога НУШ»,  проведений директором  НВК   Скрябіною Наталією Олексіївною.

Практичний  блок  складався  з фрагментів  занять:

1. Для дітей старшого дошкільного віку з використанням інтерактивної пісочниці « SAND games» - вихователь Одинока Наталія Олександрівна;

2. Для учнів початкової школи було проведено гру  «Дублер» із використанням мультимедії, спрямовану  на  формування комунікаційної компетенції  - вчитель Стиранець Світлана Миколаївна;

3. Для учнів  1-го класу  проведено гру «Найрозумніший» із  використанням  ігрової   онлайн - платформи  Kahoot  -  вчитель Лазурь Тетяна Леонідівна.

Підводячи підсумки проведення семінару,  учасники високо оцінили творчий нестандартний підхід педагогічного колективу до його проведення та розкриття різноманітних форм, видів роботи з даної проблеми взагалі та окремих заходів зокрема.

Просмотров: 94 | Добавил: shkola_3lis | Рейтинг: 0.0/0