Главная » 2018 » Жовтень » 9 » 24 вересня 2018 - Підсумки конкурсу

П Р О Т О К О Л

засідання журі міського конкурсу

«Природа і творчість»

в рамках Всеукраїнської програми «Наш пошук і праця – тобі, Батьківщина»

на 2013 - 2018 рр.

З метою формування творчої, працелюбної особистості, екологічної культури учнів та учнівської молоді, розвитку умінь і навичок роботи з природним матеріалом, відповідно до плану роботи відділу освіти Лисичанської міської ради, Лисичанського центру науково – технічної творчості учнівської молоді з 1 по 20 вересня 2017 року на базі ЛЦНТТУМ проводився міський конкурс «Природа і творчість».

В конкурсі прийняли участь загальноосвітні школи міста, багатопрофільний ліцей, багатопрофільна гімназія, ЦПРШМ, які представили 124 роботи.

Роботи виконані з природних матеріалів: листя, дерева, насіння, круп, шишок, шкіри, овочів, квітів тощо. Це чудові колажі, композиції, панно, картини, букети, тварини тощо.

У цьому році на конкурс було надано надто багато цікавих робіт на дуже високому рівні. Тому журі конкурсу вирішило не надавати місця конкурсантам, а лише відзначити найкращі роботи, за які учасники отримають по 3 бали (за кожну роботу).

Номінація «Композиція»:

- Пашкевич Кіра, 7 р., школа № 3;

- Пилипчук Святослав, 9 р., школа № 3.

Просмотров: 26 | Добавил: shkola_3lis | Рейтинг: 0.0/0