Главная » 2018 » Березень » 7 » 27 лютого 2018 - «Інтелектуальне кафе» для вчителів української мови
8:10 AM
27 лютого 2018 - «Інтелектуальне кафе» для вчителів української мови

27 лютого 2018 року  на базі КЗ «ЛНВК ЗОШ І – ІІІ ст. № 3 – ДНЗ «Барвінок»  відбувся міський  науково-методичний семінар для вчителів української мови і літератури  з теми: «Розвиток культури мовлення школярів  у процесі формування комунікативної компетентності як умова досягнення  якості шкільної освіти», який було проведено у формі інтелектуального кафе. «Основна страва» семінару «Мізки,  запечені  у горіхово-вершковому соусі» містила в собі теоретичну частину «Формування  культури  мовлення у процесі навчання учнів». Практична частина складалася з двох частин: «Літературної  солянки» – фрагменту  уроку української літератури в 5 класі за твором С. Васильченка «У бур’янах»   (вчитель української мови й літератури Стиранець С.М.)  та «десерту «Я роблю це так!» – майстер-класу «Форми роботи для розвитку культури мовлення у процесі формування комунікативної компетентності» (вчитель української мови й літератури  Лазурь Т.Л.)

Запропоноване меню прийшлося до смаку учасникам семінару своєю оригінальністю, вишуканістю та різноманітністю.

Просмотров: 115 | Добавил: shkola_3lis | Рейтинг: 0.0/0