Главная » 2018 » Вересень » 2 » 3.09.2018 - Перший дзвоник
3.09.2018 - Перший дзвоник

Наші любі першокласники!

3 вересня - особливий день усього вашого яскравого життя! Сьогодні на свято «Першого дзвоника» ви прийшли до ШКОЛИ!

Тільки Ви почуєте шкільний дзвоник, як перед вами відкриються двері країни знань, нових досягнень, цікавих справ та власних талантів!

З першого класу ви крок за кроком будете наближатися до високого рівня дорослої людини. Та зможете збудувати свій власний світ, яким буде пишатися вся ваша сім’я, ціла країна, а, можливо і увесь наш всесвіт!

На цьому шляху ви завжди будете відчувати підтримку своїх батьків, бабусь та дідусів, рідних. «Ліхтариком свого досвіду та любові» ваш шлях буде впевнено освітлювати ваша перша вчителька, ваш перший провідник країною знань. Саме світло її знання буде дозволяти вам ясно бачити усе нове и незнайоме раніше, надасть вам підтримку на перших ще не впевнених кроках по країні шкільного життя!

Першокласники, озирніться навколо! Поруч з вами стоять ваші майбутні товариші, які неодмінно стануть вам вірними друзями, з якими вам буде дуже цікаво разом крокувати до найвищих досягнень та до найвеличнішої сили дружби!

Вашими іншими друзями стануть шкільні підручники! Стільки цікавого вже чекає вас на їх сторінках!

Усі знання, що ви отримаєте у школі, стануть для вас тією опорою, з якою вам буде легко йти своїм життям, досягаючи все нових и нових успіхів!

Ви навчитесь бути впевненими у своїх силах, бути наполегливими у своїх цілях, бути успішними у своїх відкриттях!

Школа – це цілий світ багатьох цікавинок: в ньому знайдеться місце для кожного з вас не тільки за партою, але й на спортивному майданчику, вашим творчим талантам на сцені, і вашим шедеврам майстерності на наших виставках! Ми будемо разом ходити до театру, до циркових вистав, змагатися у спортивних конкурсах – наш великий світ шкільного життя тепер належить і ВАМ!

І ми абсолютно впевнені, що кожен з вас буде тією яскравою зірочкою, що освітлить ще більше нашу найкращу і найулюбленішу школу! Тепер ви вже по-справжньому можете пишатися високим званням учня!

Вітаємо вас із святом! Ласкаво просимо до нашого великого колективу школи №3

Останній перший дзвоник для декого із вас,
В останнє перше вересня запросить вас у клас.
Випускники, для вас це свято знань прощальне,
І майже ви дорослі – всі прийміть вітання!
За цей останній рік ви спробуйте найбільше
Ввібрати в досвід свій знання найважливіші.
Є впевненість, що ми зробили все можливе,
Щоб ваш подальший шлях був гідний і щасливий!

Після першого уроку учні 9-11 класів нашої школи віддали шану загиблим воїнам в ті часи, пішли покласти квіти до пам`ятника Обеліск, встановлений на вулиці Філонова у 1946 році. Тут захоронені солдати, які загинули з осені 1941 по лютий 1943 років.

Просмотров: 97 | Добавил: shkola_3lis | Рейтинг: 5.0/1