Главная » 2018 » Жовтень » 9 » 5 жовтня 2018 - День вчителя
5 жовтня 2018 - День вчителя

Щорічно в жовтні наша країна відзначає прекрасне свято - День Вчителя. Саме в цей день нашим дорогим педагогам говорять слова подяки, дарують квіти і подарунки, влаштовують концерти.

І школа №3 не стала винятком ...

З самого ранку навколо панує атмосфера свята. Вся школа складається з посмішок! Посміхаються вчителя, посміхаються хлопці, посміхаються батьки, які прийшли привітати вчителів, посміхається кожен куточок школи. Скрізь видно квіти, барвисті плакати з привітаннями, грає музика.

Вчителі нашої школи проводять для наших учнів різні позакласні заходи з предметів, придумують розважальні заходи. Напередодні Дня Вчителя актив учнів спробував створити розважальний захід і для наших вчителів. Дівчата на чолі з педагогом-організатором розробили квест з 8 станцій. Вчителі школи з ранку приходячи на роботу були розділені на 2 команди і після Дня Самоврядування (коли діти ведуть уроки) занурилися в командні змагання. І звичайно ж перемогла ДРУЖБА.

Хочеться побажати всім педагогам міцного здоров'я, творчих успіхів, щоб на вашому життєвому шляху було більше розуміння і тепла, робота приносила тільки радість і задоволення, а на вашу адресу завжди звучали слова подяки і визнання.

Просмотров: 34 | Добавил: shkola_3lis | Рейтинг: 0.0/0